September Fixtures

Up and Coming Fixtures - September

Sat 21 Sep 10:00 am Under 9 Girls Pool 1 Weymouth FC v Bridport Youth Girls
Sat 21 Sep 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Sherborne Town Ladies v Dorchester Town Youth Girls Raiders
Sat 21 Sep 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Redlands Rebels v Gillingham Town Youth FC
Sat 21 Sep 10:30 am League Cup Under 15 Girls Pool 1 Poole Town FC Wessex Girls v Redlands Bandits
Sat 21 Sep 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Redlands Bandits
Sat 21 Sep 10:30 am League Cup Under 15 Girls Pool 2 Redlands Rebels v Dorchester Town Youth Girls
Sat 21 Sep 10:30 am League Cup Under 15 Girls Pool 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Wool & Winfrith
Sat 21 Sep 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Bridport Youth FC
Sat 21 Sep 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 1 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 21 Sep 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 2 Gillingham Town Youth FC v Poole Town Youth Girls
Sat 21 Sep 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 3 Swanage & Herston FC v Weymouth FC
Sat 21 Sep 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 4 Redlands FC Rebels v Broadstone FC
Sat 21 Sep 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Corfe Mullen United Juniors Girls
Sat 21 Sep 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Poole Town Youth Girls v Weymouth FC
Sat 21 Sep 11:00 am Under 9 Girls Pool 1 Broadstone FC v Lilliput FC
Sun 22 Sep 10:00 am League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Canford Sports v Longfleet Youth Lions
Sun 22 Sep 12:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Dorchester Town Youth Panthers v Bridport Youth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Shaftesbury Rockies FC v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Wareham Rangers Youth FC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Gillingham Town Youth FC v Wareham Rangers Youth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 1 Sturminster Marshall Youth FC v Redlands Rebels
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 AFC Poole v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Redlands FC v Lychett Matravers FC
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Lillput FC Giants Green v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Bridport Youth Raptors FC v Sturminster Newton United
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Branksome United FC v Longfleet Youth FC Cubs
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 2 Weymouth FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 2 Shaftesbury Rockies FC v Lychett Matravers Spitfires
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Cubs v Witchampton FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Dorchester Town Youth Magpies v Sturminster Newton United
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Poole Town FC Wessex United v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 4 Branksome United FC v Bridport Youth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Wimborne Town FC v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 5 Lychett Matravers Rangers v Lilliput Athletic AFC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 5 Donhead Sports FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 6 AFC Chesil Raptors v Broadstone FC
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Sturminster Marshall Youth FC v Dexter Sports Rovers
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Bridport Youth FC v Chickerell FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Broadstone FC v Verwood Town Vikings
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 7 Beaminster FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 7 Stalbridge FC v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 8 Redlands Bandits v Gillingham Town Youth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Blandford United Youth Scorpions Pink v Portland United Youth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v AFC Chesil Vipers
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 4 Sturminster Marshall Youth FC Warriors v Wool & Winfrith
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 8 Sturminster Newton United v Blandford United Twentysix 2
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 4 Rossmore Rockets v Shaftesbury Rockies FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 8 Dexter Sports FC CIC v Harlequin & Weston
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 1 Sherborne Town FC v Longfleet Youth Lions
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Shaftesbury Rockies FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Hamworthy United
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Weymouth Cougars United v Corfe Mullen United Juniors
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 2 Dorchester Town Youth Magpies v Wimborne Town FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 2 Weymouth FC v Bere Regis FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 3 Corfe Mullen United Juniors v Merley Cobham Sports FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 3 Verwood Town FC v Dexter Sports Youth
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Portland United Youth Sports v Stalbridge FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 6 Chickerell FC v Dexter Sports Lions
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Milborne St Andrew v Sturminster Newton United
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Merley Cobham Sports Youth Flights v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 4 Lychett Matravers FC v Dorchester Town Youth Stars
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 4 Bridport Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Dexter Sports Youth v Longfleet Youth Cubs
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Lions v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Broadstone FC Colts
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Cranborne Youth FC v Longfleet Youth Lions
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Lilliput FC Giants Blue
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Lilliput FC v Harlequin & Weston
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Lychett Matravers FC v Maiden Newton FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Broadstone FC v Weymouth Cougars
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 AFC Chesil Black Rats v Weymouth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Broadstone FC v Redlands Rebels
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Verwood Town Cobras v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Wimborne & Holt FC v Lilliput FC Athletic
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lilliput FC Giants Red v Lytchett Matravers Rangers
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Poole Town FC Wessex Rovers v Branksome United FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Broadstone FC Colts v Corfe Mullen United Juniors
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Poole Town Wessex FC United v Corfe Castle FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Redlands Rebels v Wimborne Town FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Bridport Youth FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Tigers v Swanage & Herston FC
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Poole Town Wessex Rovers v Blandford United Youth Scorpions Blue
Sun 22 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Maiden Newton FC v Bridport Youth
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 4 Broadstone FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 4 Weymouth Cougars Sports v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Lilliput FC Wanderers v Wool & Winfrith
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Cranborne Youth United FC v Weymouth FC
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 3 Dorchester Town Youth Dynamos v Wimborne & Holt Colts
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 AFC Chesil Raiders v Longfleet Youth Cubs
Sun 22 Sep 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Dorchester Town Youth Swifts v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sat 28 Sep 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Weymouth FC
Sat 28 Sep 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Redlands Bandits
Sat 28 Sep 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Gillingham Town Youth FC
Sat 28 Sep 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Redlands FC Rebels v Blandford United Youth
Sat 28 Sep 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Poole Town Youth Girls v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 28 Sep 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Dorchester Town Youth Girls Raiders v Gillingham Town Youth FC
Sat 28 Sep 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Redlands Rebels v Sherborne Town Ladies
Sat 28 Sep 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Lilliput FC v Wool & Winfrith
Sat 28 Sep 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Broadstone FC
Sat 28 Sep 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Redlands Bandits
Sat 28 Sep 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Dorchester Town Youth Girls
Sat 28 Sep 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Wool & Winfrith
Sat 28 Sep 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Weymouth FC v Bridport Youth Girls
Sat 28 Sep 11:00 am Under 13 Girls Division 1 Broadstone FC v Bridport Youth FC
Sat 28 Sep 11:00 am Under 11 Girls Pool 1 Broadstone FC v Poole Town Youth Girls
Sun 29 Sep 12:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Magpies v Broadstone FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Verwood Town FC v Dexter Sports Youth
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Lychett Matravers FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Poole Town FC Wessex Colts v Branksome United FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Bridport Youth FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Weymouth Cougars v Dexter Sports Youth
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Wimborne Town FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Longfleet Youth FC Cubs v Bridport Youth Raptors FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Verwood Town Vikings v Broadstone FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC v Chickerell FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Wool & Winfrith
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v AFC Chesil Raiders
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Lilliput FC Wanderers
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Wareham Rangers Youth FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Sturminster Newton United v Dexter Sports Panthers
Sun 29 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 7 Beaminster FC v Stalbridge FC
Sun 29 Sep 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 8 Gillingham Town Youth FC v Blandford United Twentysix 2
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Lilliput FC v Weymouth Cougars United
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex Colts v Maiden Newton FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Stalbridge FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Portland United Youth FC v Boscombe Polonia
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Corfe Castle FC v Blandford United Youth Scorpions Pink
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 AFC Chesil Vipers v Redlands Bandits
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Redlands Rebels
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Weymouth Cougars Sports
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Wimborne Town FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Wareham Rangers Youth FC v Redlands FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Poole Town FC Wessex United
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Raiders v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 AFC Poole v Lychett Matravers FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dorchester Town Youth Stars v Merley Cobham Sports Youth Flights
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Weymouth Cougars v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Bere Regis FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Simon Francis FC v Weymouth FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Cranborne Youth FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Broadstone FC Colts v Shaftesbury Rockies FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Longfleet Youth Lions
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Longfleet Youth Lions v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Bere Regis FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Sherborne Town FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v Redlands Bandits
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v Sturminster Newton United
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Longfleet Youth Lions
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Verwood Town Cobras
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Portland United Youth FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Hamworthy United v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Shaftesbury Rockies FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Weymouth FC v Sherborne Town FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Milborne St Andrew v Portland United Youth Sports
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Weymouth FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Redlands Rebels v AFC Chesil Black Rats
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Weymouth FC v Wimborne Town FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Colts v Shaftesbury Rockies FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne & Holt Colts v Dorchester Town Youth Dynamos
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Wimborne Town FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Broadstone FC v Lychett Matravers Spitfires
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lytchett Matravers Rangers v Broadstone FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Poole Town FC Wessex United
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Lilliput Athletic AFC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Rossmore Rockets v Merley Cobham Sports Youth Piper Colts
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Shaftesbury Rockies FC v Canford Sports
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Longfleet Youth Lions v Sturminster Marshall Youth FC Warriors
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Swanage & Herston FC v Poole Town Wessex Rovers
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Bridport Youth v Longfleet Youth Tigers
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Stalbridge FC v Maiden Newton FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Lychett Matravers FC v Weymouth Cougars
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Sturminster Newton United v Bridport Youth FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Merley Cobham Sports FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v AFC Chesil Black Rats
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 29 Sep 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v AFC Chesil Raptors