October Fixtures

October Fixtures

Sat 19 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Wool & Winfrith
Sat 19 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Redlands Bandits v Weymouth FC
Sat 19 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Dorchester Town Youth Girls Magpies
Sat 19 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Poole Town Youth Girls v Redlands FC Rebels
Sat 19 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Bridport Youth FC v Blandford United Youth
Sat 19 Oct 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Dorchester Town Youth Girls v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 19 Oct 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Wool & Winfrith v Redlands Bandits
Sat 19 Oct 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Redlands Rebels
Sat 19 Oct 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Redlands Rebels v Sherborne Town Ladies
Sat 19 Oct 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Gillingham Town Youth FC v Broadstone FC
Sat 19 Oct 10:30 am League Cup Under 9 Girls Pool 1 Lilliput FC v Wool & Winfrith
Sat 19 Oct 10:30 am League Cup Under 9 Girls Pool 2 Bridport Youth Girls v Weymouth FC
Sat 19 Oct 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Corfe Mullen United Juniors Girls v Dorchester Town Youth Girls Raiders
Sat 19 Oct 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Bridport Youth Girls v Weymouth FC
Sat 19 Oct 11:00 am Under 13 Girls Division 1 Broadstone FC v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 19 Oct 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Broadstone FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Wimborne & Holt FC
Sun 20 Oct 2:00 pm U16 County Cup Verwood Town FC v Sherborne Town FC
Sun 20 Oct 2:00 pm U16 County Cup Simon Francis FC v Longfleet Youth Lions
Sun 20 Oct 2:00 pm U16 County Cup West Moors Youth U16 v Wimborne Town FC
Sun 20 Oct 2:00 pm U15 County Cup Longfleet Youth Lions v Bridport Youth FC
Sun 20 Oct 2:00 pm U15 County Cup Weymouth Cougars v Weymouth Cougars United
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Wimborne Town FC v Broadstone FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Magpies v Lychett Matravers FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dexter Sports Youth v Longfleet Youth Cubs
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Broadstone FC v Harlequin & Weston
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Gillingham Town Youth FC v Merley Cobham Sports Youth Piper Colts
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Wool & Winfrith v Sherborne Town Youth U14
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup AFC Poole v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Lychett Matravers FC v Merley Cobham Sports Youth U14 BL
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Merley Cobham Sports FC v Verwood Town FC
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Longfleet Youth Lions v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Verwood Town Vikings v Redlands FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Cranborne Youth United FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v Wool & Winfrith
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Sturminster Newton United v Parley Youth U14 BL
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v AFC Chesil Raiders
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Shaftesbury Rockies FC v Rossmore Rockets
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Longfleet Youth Cubs
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Canford Sports v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Harlequin & Weston
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Dorchester Town Youth Magpies v Corfe Mullen United Juniors Bournemo
Sun 20 Oct 2:00 pm U14 County Cup Bridport Youth FC v Chickerell FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Lilliput FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Maiden Newton FC v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Wareham Rangers Youth FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Dexter Sports FC CIC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Broadstone FC Colts
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Redlands Rebels
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Lilliput FC Athletic
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Blandford United Youth Wasps White
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex United v Wareham Rangers Youth FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Sherborne Town FC v Wimborne Town FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Lions v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Longfleet Youth Cubs
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Simon Francis FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Corfe Mullen United Juniors
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Raptors v Redlands Bandits
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v AFC Chesil Black Rats
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v Blandford United Twentysix 2
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Branksome United FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Bridport Youth FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Weymouth FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Dynamos v Longfleet Youth Cubs
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Shaftesbury Rockies FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Weymouth FC v Bridport Youth FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne & Holt Colts v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Milborne St Andrew v Hamworthy United
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Stalbridge FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Lychett Matravers Spitfires
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Chickerell FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lilliput Athletic AFC v Witchampton FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Broadstone FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Corfe Mullen United Juniors v Dexter Sports Youth
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Stars v Lychett Matravers FC
Sat 26 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 26 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Weymouth FC v Gillingham Town Youth FC
Sat 26 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Swanage & Herston FC
Sat 26 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Redlands FC Rebels v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 26 Oct 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Poole Town Youth Girls v Bridport Youth FC
Sat 26 Oct 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 26 Oct 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Wool & Winfrith
Sat 26 Oct 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Sherborne Town Ladies v Gillingham Town Youth FC
Sat 26 Oct 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Redlands Rebels
Sat 26 Oct 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Dorchester Town Youth Girls Raiders v Bridport Youth Girls
Sat 26 Oct 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Weymouth FC v Poole Town Youth Girls
Sat 26 Oct 11:00 am Under 13 Girls Division 1 Broadstone FC v Blandford United Youth
Sat 26 Oct 11:00 am League Cup Under 9 Girls Pool 1 Broadstone FC v Lilliput FC
Sat 26 Oct 12:00 pm League Cup Under 9 Girls Pool 2 Redlands Bandits v Bridport Youth Girls
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Branksome United FC v Sturminster Newton United
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Lillput FC Giants Green v Bridport Youth Raptors FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Dexter Sports Panthers v Longfleet Youth FC Cubs
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Broadstone FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Wimborne Town FC v Gillingham Town Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Lychett Matravers FC v Weymouth Cougars
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Chickerell FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Dexter Sports Youth
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Verwood Town Vikings
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Magpies v Broadstone FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Lilliput FC Wanderers
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Wareham Rangers Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Sturminster Newton United
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Redlands Bandits
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Blandford United Youth Scorpions Pink v Redlands Bandits
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Corfe Castle FC v Portland United Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Weymouth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Weymouth Cougars United v Maiden Newton FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Stalbridge FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Lilliput FC v Longfleet Youth Lions
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Wareham Rangers Youth FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Wimborne Town FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v AFC Poole
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Merley Cobham Sports Youth Flights v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Redlands FC v Lychett Matravers FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dorchester Town Youth Stars v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Wareham Rangers Youth FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex United v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Bere Regis FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Longfleet Youth Lions
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Cranborne Youth FC v Broadstone FC Colts
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Lilliput FC Giants Blue v Wimborne Town FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Simon Francis FC v Longfleet Youth Lions
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Weymouth FC v Sherborne Town FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Gillingham Town Youth FC Stags
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Shaftesbury Rockies FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v AFC Chesil Raptors
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Gillingham Town Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v Beaminster FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v Lychett Matravers Rangers
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Donhead Sports FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Verwood Town Cobras
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Broadstone FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 AFC Chesil Black Rats v Lilliput FC Giants Red
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Redlands Rebels v Weymouth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Colts v Bridport Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Hamworthy United v Sturminster Newton United
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Wimborne Town FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Portland United Youth Sports
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Panthers v Wimborne Town FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Weymouth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Milborne St Andrew
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Sherborne Town FC v Lytchett Matravers Rangers
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Poole Town Wessex FC United v AFC Chesil Vipers
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Branksome United FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Poole Town FC Wessex United
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Lilliput Athletic AFC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Dexter Sports Lions
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Maiden Newton FC v Blandford United Youth Scorpions Blue
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Poole Town Wessex Rovers v Stalbridge FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Bridport Youth v Swanage & Herston FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Rossmore Rockets v Shaftesbury Rockies FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Canford Sports
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Longfleet Youth Lions
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Portland United Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Lychett Matravers FC v Bridport Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Weymouth Cougars v Corfe Mullen United Juniors
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dexter Sports Youth v Merley Cobham Sports FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Sturminster Newton United v Dorchester Town Youth Stars
Sat 02 Nov 10:00 am League Cup Under 9 Girls Pool 2 Weymouth FC v Redlands Bandits
Sat 02 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Dorchester Town Youth Girls Magpies
Sat 02 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Weymouth FC
Sat 02 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Redlands Bandits v Gillingham Town Youth FC
Sat 02 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Blandford United Youth v Redlands FC Rebels
Sat 02 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Bridport Youth FC v Broadstone FC
Sat 02 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Poole Town Youth Girls
Sat 02 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Redlands Bandits
Sat 02 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Dorchester Town Youth Girls v Wool & Winfrith
Sat 02 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Redlands Rebels
Sat 02 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Gillingham Town Youth FC v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 02 Nov 10:30 am League Cup Under 9 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Broadstone FC
Sat 02 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Weymouth FC v Dorchester Town Youth Girls Raiders
Sat 02 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Poole Town Youth Girls v Corfe Mullen United Juniors Girls
Sat 02 Nov 11:00 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Broadstone FC v Sherborne Town Ladies
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Sturminster Newton United v Lychett Matravers FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Lilliput FC Giants Red v Wimborne Town FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Longfleet Youth Tigers v Broadstone FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Blandford United Youth Scorpions Blue v Weymouth FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Sturminster Newton United v Boscombe Polonia
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 6 Bridport Youth Raptors FC v Merley Cobham Sports Youth Flights
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Weymouth Cougars v Longfleet Youth Cubs
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Wimborne Town FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Magpies v Harlequin & Weston
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Verwood Town Vikings v Bridport Youth FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dexter Sports Youth v Broadstone FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Broadstone FC v Chickerell FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Redlands Bandits v Branksome United FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Weymouth Cougars v Corfe Castle FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 Lillput FC Giants Green v AFC Chesil Vipers
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Dexter Sports Rovers v Blandford United Youth Scorpions Pink
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex Colts v Lilliput FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Weymouth Cougars United
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Wareham Rangers Youth FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Wareham Rangers Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Raiders v Redlands FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 AFC Poole v Poole Town FC Wessex United
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Blandford United Youth Beechwood Hawks v Lychett Matravers FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Wimborne Town FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Weymouth FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Sherborne Town FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Simon Francis FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Milborne St Andrew v Corfe Mullen United Juniors
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Weymouth FC v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Portland United Youth Sports v Sturminster Newton United
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Hamworthy United
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Lytchett Matravers Rangers v Stalbridge FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Maiden Newton FC v Redlands Rebels
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Cranborne Youth FC v Poole Town Wessex Rovers
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Poole Town FC Wessex Colts v Swanage & Herston FC
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 Dorchester Town Youth Stars v Poole Town Wessex FC Rovers
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Shaftesbury Rockies FC v Merley Cobham Sports Youth Piper Colts
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Longfleet Youth Lions v Wool & Winfrith
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Canford Sports v Sturminster Marshall Youth FC Warriors
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 AFC Chesil Black Rats v Lilliput FC Giants Blue
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Shaftesbury Rockies FC v Longfleet Youth Lions
Sun 03 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Broadstone FC Colts v Sherborne Town FC
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Stars v Dexter Sports Youth
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Merley Cobham Sports FC v Weymouth Cougars
Sun 03 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Corfe Mullen United Juniors v Verwood Town FC
Sat 09 Nov 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Lilliput FC v Bridport Youth Girls
Sat 09 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Broadstone FC
Sat 09 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Redlands Rebels v Gillingham Town Youth FC
Sat 09 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Dorchester Town Youth Girls Raiders v Poole Town Youth Girls
Sat 09 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Corfe Mullen United Juniors Girls v Bridport Youth Girls
Sat 09 Nov 11:00 am U13 Girls County Cup Wool & Winfrith v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 09 Nov 11:00 am U13 Girls County Cup Bridport Youth FC v Longfleet Youth Lionesses U13 Girls
Sat 09 Nov 11:00 am U13 Girls County Cup Redlands Bandits v Swanage & Herston FC
Sat 09 Nov 11:00 am U13 Girls County Cup Corfe Mullen United Juniors v Redlands FC Rebels
Sat 09 Nov 11:00 am U13 Girls County Cup Poole Town Youth Girls v Broadstone FC
Sat 09 Nov 11:00 am U13 Girls County Cup Weymouth FC v Blandford United Youth
Sat 09 Nov 11:00 am Under 9 Girls Pool 1 Broadstone FC v Weymouth FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Wimborne & Holt FC
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Stalbridge FC v Lilliput FC Giants Red
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Bridport Youth v Blandford United Youth Scorpions Blue
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Weymouth FC v Longfleet Youth Tigers
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Weymouth Cougars
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Corfe Castle FC v Redlands Bandits
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Cranborne Youth United FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Wool & Winfrith
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v AFC Chesil Raiders
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v Lilliput FC Wanderers
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Harlequin & Weston
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 6 Dexter Sports Panthers v Portland United Youth FC
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v Dexter Sports Rovers
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Sturminster Marshall Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Corfe Mullen United Juniors
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Broadstone FC Colts
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Redlands Rebels
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Weymouth Cougars Sports
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 Longfleet Youth FC Cubs v Lillput FC Giants Green
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 AFC Chesil Vipers v Dorchester Town Youth Stars
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Blandford United Youth Wasps White
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Weymouth FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v Corfe Mullen United Juniors
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v Gillingham Town Youth FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Redlands Bandits
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v Blandford United Twentysix 2
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Branksome United FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Longfleet Youth Lions
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Weymouth FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne & Holt Colts v Longfleet Youth Cubs
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Dynamos v Wimborne Town FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Stalbridge FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lilliput Athletic AFC v Lychett Matravers Spitfires
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Branksome United FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Witchampton FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Broadstone FC
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Dorchester Town Youth Magpies v Lytchett Matravers Rangers
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Redlands Rebels v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Swanage & Herston FC v Cranborne Youth FC
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Poole Town Wessex Rovers v Maiden Newton FC
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Lilliput FC Giants Blue v Broadstone FC Colts
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Sherborne Town FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 10 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Lions v AFC Chesil Black Rats
Sat 16 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Weymouth FC
Sat 16 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Gillingham Town Youth FC
Sat 16 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Redlands Bandits
Sat 16 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Redlands FC Rebels v Broadstone FC
Sat 16 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Bridport Youth FC
Sat 16 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Poole Town Youth Girls v Blandford United Youth
Sat 16 Nov 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Lilliput FC v Weymouth FC
Sat 16 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 16 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Redlands Bandits
Sat 16 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Dorchester Town Youth Girls
Sat 16 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Sherborne Town Ladies
Sat 16 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Poole Town Youth Girls v Bridport Youth Girls
Sat 16 Nov 10:30 am League Cup Under 11 Girls Pool 2 Weymouth FC v Corfe Mullen United Juniors Girls
Sat 16 Nov 11:00 am League Cup Under 11 Girls Pool 1 Broadstone FC v Redlands Rebels
Sat 16 Nov 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Bridport Youth Girls
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Shaftesbury Rockies FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Broadstone FC Colts v Longfleet Youth Lions
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Verwood Town FC v Merley Cobham Sports FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Weymouth Cougars v Dorchester Town Youth Stars
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dexter Sports Youth v Sturminster Newton United
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Stalbridge FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Weymouth FC v Bridport Youth
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Blandford United Youth Scorpions Blue v Broadstone FC
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Sturminster Newton United v Blandford United Youth Scorpions Pink
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 6 Portland United Youth FC v Merley Cobham Sports Youth Flights
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Lychett Matravers FC v Broadstone FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Wimborne Town FC v Bridport Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Weymouth Cougars v Harlequin & Weston
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Chickerell FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Magpies v Dexter Sports Youth
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Verwood Town Vikings v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC v Broadstone FC
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Corfe Castle FC v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Weymouth Cougars v Branksome United FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Wareham Rangers Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Sturminster Newton United
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Redlands Bandits
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Bere Regis FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Maiden Newton FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Weymouth Cougars United v Longfleet Youth Lions
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Lilliput FC v Wareham Rangers Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Wimborne Town FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Lilliput FC Athletic
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 AFC Chesil Vipers v Longfleet Youth FC Cubs
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Redlands FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Wareham Rangers Youth FC v Lychett Matravers FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Raiders v Poole Town FC Wessex United
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 AFC Poole v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Redlands Outlaws
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Lions v Sherborne Town FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Gillingham Town Youth FC Stags
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Weymouth FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Raptors v Sturminster Newton United
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Beaminster FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Gillingham Town Youth FC v Lychett Matravers Rangers
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v Donhead Sports FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v AFC Chesil Black Rats
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Portland United Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Broadstone FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Bridport Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Colts v Longfleet Youth Cubs
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Weymouth FC v Wimborne Town FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne & Holt Colts v Shaftesbury Rockies FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Hamworthy United v Portland United Youth Sports
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Dorchester Town Youth Dynamos
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Wimborne Town FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Weymouth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Panthers v Milborne St Andrew
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Bridport Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Broadstone FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Branksome United FC v Lilliput Athletic AFC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Dexter Sports Lions
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Lytchett Matravers Rangers v Wimborne Town FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Redlands Rebels
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Chickerell FC
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 Lillput FC Giants Green v Poole Town Wessex FC Rovers
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Swanage & Herston FC v Redlands Rebels
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Cranborne Youth FC v Maiden Newton FC
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Poole Town FC Wessex Colts v Poole Town Wessex Rovers
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Rossmore Rockets v Sturminster Marshall Youth FC Warriors
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Verwood Town Cobras
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Shaftesbury Rockies FC v Wool & Winfrith
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Longfleet Youth Lions v Canford Sports
Sun 17 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Sherborne Town FC v Lilliput FC Giants Blue
Sat 23 Nov 10:00 am Under 9 Girls Pool 1 Weymouth FC v Redlands Bandits
Sat 23 Nov 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Dorchester Town Youth Girls Raiders
Sat 23 Nov 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Gillingham Town Youth FC v Sherborne Town Ladies
Sat 23 Nov 10:30 am League Cup Under 15 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 23 Nov 10:30 am League Cup Under 15 Girls Pool 2 Dorchester Town Youth Girls v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 23 Nov 10:30 am League Cup Under 15 Girls Pool 2 Wool & Winfrith v Redlands Rebels
Sat 23 Nov 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Broadstone FC
Sat 23 Nov 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 1 Bridport Youth FC v Dorchester Town Youth Girls Magpies
Sat 23 Nov 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Wool & Winfrith
Sat 23 Nov 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 2 Redlands Bandits v Gillingham Town Youth FC
Sat 23 Nov 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 3 Blandford United Youth v Swanage & Herston FC
Sat 23 Nov 10:30 am League Cup Under 13 Girls Pool 4 Merley Cobham Sports Youth Girls v Redlands FC Rebels
Sat 23 Nov 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Poole Town Youth Girls v Corfe Mullen United Juniors Girls
Sat 23 Nov 11:00 am Under 11 Girls Pool 1 Broadstone FC v Weymouth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Lilliput FC Giants Blue v Shaftesbury Rockies FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Lions v Sherborne Town FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 AFC Chesil Black Rats v Broadstone FC Colts
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Wareham Rangers Youth FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Blandford United Youth Wasps Blue v Redlands Bandits
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Dorchester Town Youth Magpies v Lilliput FC Giants Red
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Wimborne Town FC v Stalbridge FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 AFC Poole v Gillingham Town Youth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Raiders v Lychett Matravers FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Wareham Rangers Youth FC v Redlands FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 2 Poole Town FC Wessex United v Shaftesbury Rockies FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Bridport Youth v Longfleet Youth Tigers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 2 Lychett Matravers Spitfires v Weymouth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Broadstone FC v Weymouth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 8 Redlands Outlaws v Blandford United Youth Wasps White
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 3 Witchampton FC v Dorchester Town Youth Dynamos
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Poole Town FC Wessex United v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Blandford United Youth Scorpions Pink v Boscombe Polonia
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 4 Bridport Youth FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Sturminster Marshall Youth FC v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Sturminster Newton United v Wimborne Town FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 5 Lilliput Athletic AFC v Donhead Sports FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 5 AFC Chesil Black Rats v Lychett Matravers Rangers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 6 Broadstone FC v Chickerell FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Canford Sports v Bridport Youth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Lions v Verwood Town Vikings
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 7 Corfe Mullen United Juniors v Stalbridge FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Chickerell FC v Broadstone FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Redlands Bandits
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 7 Dorchester Town Youth Panthers v Beaminster FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Branksome United FC v Corfe Castle FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 8 Blandford United Twentysix 2 v Redlands Bandits
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 6 Dexter Sports Panthers v Bridport Youth Raptors FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Sturminster Marshall Youth FC v Dexter Sports Rovers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 4 Rossmore Rockets v Sturminster Marshall Youth FC Warriors
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 8 Gillingham Town Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 4 Wool & Winfrith v Merley Cobham Sports Youth Piper Colts
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Sherborne Town FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 1 Longfleet Youth Lions v Simon Francis FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Corfe Mullen United Juniors v Shaftesbury Rockies FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Hamworthy United v Weymouth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Weymouth Cougars United v Wimborne Town FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 2 Weymouth FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 2 Wimborne Town FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 3 Verwood Town FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 6 Dexter Sports Lions v AFC Chesil Raptors
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 3 Merley Cobham Sports FC v Weymouth Cougars
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Portland United Youth Sports v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Stalbridge FC v Sturminster Newton United
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 Longfleet Youth FC Cubs v Dorchester Town Youth Stars
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Bridport Youth FC v Milborne St Andrew
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 4 Dorchester Town Youth Stars v Bridport Youth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 4 Sturminster Newton United v Lychett Matravers FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Cubs v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Wareham Rangers Youth FC v Longfleet Youth Lions
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Lychett Matravers FC v Lilliput FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Maiden Newton FC v Weymouth Cougars
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Harlequin & Weston v Broadstone FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Wimborne & Holt FC v Verwood Town Cobras
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Raiders v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Broadstone FC Colts v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Branksome United FC v Longfleet Youth Lions
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Bridport Youth FC v Redlands Rebels
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Wimborne Town FC v Portland United Youth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 4 Sturminster Marshall Youth FC v Weymouth Cougars Sports
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 4 Lychett Matravers Rangers FC v Broadstone FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 Poole Town Wessex FC Rovers v AFC Chesil Vipers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Cranborne Youth United FC v Lilliput FC Wanderers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Wool & Winfrith v Bere Regis FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Redlands Rebels v Cranborne Youth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 13 Mixed Pool 3 Wimborne & Holt Colts v Longfleet Youth Cubs
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Poole Town Wessex Rovers v Swanage & Herston FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Maiden Newton FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Dorchester Town Youth Swifts v AFC Chesil Raiders
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Longfleet Youth Cubs v Sturminster Newton United
Sat 30 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Weymouth FC v Wool & Winfrith
Sat 30 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Redlands Bandits v Swanage & Herston FC
Sat 30 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Gillingham Town Youth FC v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 30 Nov 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Dorchester Town Youth Girls Raiders v Sherborne Town Ladies
Sat 30 Nov 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Redlands Rebels v Merley Cobham Sports Girls Youth
Sat 30 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Bridport Youth FC v Redlands FC Rebels
Sat 30 Nov 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Blandford United Youth v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 30 Nov 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Weymouth FC
Sat 30 Nov 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Lilliput FC v Broadstone FC
Sat 30 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Bandits v Poole Town FC Wessex Girls
Sat 30 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Dorchester Town Youth Girls v Redlands Rebels
Sat 30 Nov 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Wool & Winfrith v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 30 Nov 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Corfe Mullen United Juniors Girls v Bridport Youth Girls
Sat 30 Nov 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Weymouth FC v Poole Town Youth Girls
Sat 30 Nov 11:00 am Under 13 Girls Division 1 Broadstone FC v Poole Town Youth Girls
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Lions v Lilliput FC Giants Blue
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Lychett Matravers FC v Dexter Sports Youth
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Shaftesbury Rockies FC v Broadstone FC Colts
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Sturminster Newton United v Weymouth Cougars
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 2 Sherborne Town FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Stars v Verwood Town FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Merley Cobham Sports FC v Bridport Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Wimborne Town FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Broadstone FC v Bridport Youth
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 4 Longfleet Youth Tigers v Blandford United Youth Scorpions Blue
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Blandford United Youth Scorpions Pink v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 6 Bridport Youth Raptors FC v Portland United Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Lychett Matravers FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dexter Sports Youth v Weymouth Cougars
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Magpies v Wimborne Town FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Broadstone FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Broadstone FC v Verwood Town Vikings
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Chickerell FC v Gillingham Town Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Branksome United FC v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 7 Redlands Bandits v Weymouth Cougars
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Cranborne Youth United FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Wool & Winfrith
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 5 Dexter Sports Rovers v
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v AFC Chesil Raiders
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Lilliput FC Wanderers
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Wareham Rangers Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 6 Merley Cobham Sports Youth Flights v Dexter Sports Panthers
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Blandford United Youth Wasps White
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Lilliput FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Wareham Rangers Youth FC v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex Colts v Weymouth Cougars United
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Maiden Newton FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Broadstone FC Colts
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Redlands Rebels
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Weymouth Cougars Sports
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 Dorchester Town Youth Stars v Lillput FC Giants Green
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Redlands FC v Wareham Rangers Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex United v Sturminster Newton United
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Blandford United Youth Beechwood Hawks v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Lychett Matravers FC v AFC Poole
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Weymouth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Bere Regis FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Simon Francis FC v Wimborne Town FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Weymouth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Corfe Mullen United Juniors
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v Gillingham Town Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v Redlands Bandits
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v AFC Chesil Raptors
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Longfleet Youth Lions
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Verwood Town Cobras
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Weymouth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Dynamos v Wimborne & Holt Colts
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Bridport Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Hamworthy United v Corfe Mullen United Juniors
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Milborne St Andrew v Shaftesbury Rockies FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Weymouth FC v Sturminster Newton United
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Portland United Youth Sports
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Stalbridge FC
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 8 Poole Town Wessex FC Rovers v Longfleet Youth FC Cubs
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Lychett Matravers Spitfires
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Branksome United FC
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 3 Lilliput FC Giants Red v Lytchett Matravers Rangers
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Broadstone FC
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Poole Town Wessex Rovers v Redlands Rebels
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Branksome United FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Merley Cobham Sports Youth Piper Colts v Rossmore Rockets
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Cranborne Youth FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Canford Sports v Shaftesbury Rockies FC
Sun 01 Dec 2:00 pm League Cup Under 11 Mixed Pool 1 Swanage & Herston FC v Maiden Newton FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Sturminster Marshall Youth FC Warriors v Longfleet Youth Lions
Sat 07 Dec 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Gillingham Town Youth FC v Dorchester Town Youth Girls Raiders
Sat 07 Dec 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Sherborne Town Ladies v Redlands Rebels
Sat 07 Dec 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Lilliput FC
Sat 07 Dec 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Weymouth FC
Sat 07 Dec 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Poole Town Youth Girls v Broadstone FC
Sat 07 Dec 11:00 am Under 9 Girls Pool 1 Broadstone FC v Bridport Youth Girls
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dexter Sports Youth v Weymouth Cougars
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Sturminster Newton United v Verwood Town FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Stars v Bridport Youth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Lychett Matravers FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Sturminster Newton United v Lillput FC Giants Green
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Bridport Youth Raptors FC v Branksome United FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Poole Town FC Wessex Colts v Dexter Sports Panthers
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dexter Sports Rovers v Merley Cobham Sports Youth Flights
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Harlequin & Weston
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Wimborne Town FC v Chickerell FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Lychett Matravers FC v Dexter Sports Youth
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Weymouth Cougars v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Broadstone FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Verwood Town Vikings v Gillingham Town Youth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Wool & Winfrith
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v AFC Chesil Raiders
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Wareham Rangers Youth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Lilliput FC Wanderers
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 AFC Chesil Vipers v Corfe Castle FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Redlands Bandits v Boscombe Polonia
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Lilliput FC v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Wareham Rangers Youth FC v Weymouth Cougars United
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Maiden Newton FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Stalbridge FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Broadstone FC Colts
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Redlands Rebels
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Weymouth Cougars Sports
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Weymouth Cougars v Dorchester Town Youth Stars
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Lychett Matravers FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Redlands FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Wareham Rangers Youth FC v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Raiders v AFC Poole
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Longfleet Youth Lions v Lilliput FC Giants Blue
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Cranborne Youth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Shaftesbury Rockies FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Bere Regis FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Weymouth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Weymouth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Longfleet Youth Lions
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Simon Francis FC v Sherborne Town FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Weymouth FC v Broadstone FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lilliput FC Giants Red v Sherborne Town FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v Sturminster Newton United
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Raptors v Lychett Matravers Rangers
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Donhead Sports FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Gillingham Town Youth FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v Blandford United Twentysix 2
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v AFC Chesil Black Rats
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lytchett Matravers Rangers v AFC Chesil Black Rats
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Longfleet Youth Lions
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Colts v Wimborne Town FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Shaftesbury Rockies FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Weymouth FC v Dorchester Town Youth Dynamos
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne & Holt Colts v Bridport Youth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Portland United Youth FC v Poole Town Wessex FC United
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Milborne St Andrew v Sturminster Newton United
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Weymouth FC v Portland United Youth Sports
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Hamworthy United v Wimborne Town FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Swanage & Herston FC v Maiden Newton FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Stalbridge FC v Longfleet Youth Tigers
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Blandford United Youth Scorpions Blue v Bridport Youth
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Broadstone FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Lilliput Athletic AFC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Branksome United FC v Redlands Rebels
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Chickerell FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Witchampton FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Portland United Youth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Merley Cobham Sports Youth Piper Colts v Wool & Winfrith
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Rossmore Rockets v Canford Sports
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Shaftesbury Rockies FC v Longfleet Youth Lions
Sat 14 Dec 10:00 am Under 9 Girls Pool 1 Weymouth FC v Wool & Winfrith
Sat 14 Dec 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Gillingham Town Youth FC
Sat 14 Dec 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Redlands Bandits
Sat 14 Dec 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 14 Dec 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Gillingham Town Youth FC
Sat 14 Dec 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Redlands FC Rebels v Poole Town Youth Girls
Sat 14 Dec 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Blandford United Youth v Bridport Youth FC
Sat 14 Dec 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Broadstone FC
Sat 14 Dec 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Wool & Winfrith
Sat 14 Dec 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Redlands Bandits
Sat 14 Dec 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 14 Dec 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Corfe Mullen United Juniors Girls v Weymouth FC
Sat 14 Dec 11:00 am Under 11 Girls Pool 1 Broadstone FC v Bridport Youth Girls
Sat 14 Dec 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Lilliput FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Shaftesbury Rockies FC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Redlands Bandits v Wareham Rangers Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Gillingham Town Youth FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Redlands FC v AFC Poole
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Lychett Matravers FC v Wareham Rangers Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Dexter Sports Panthers v Bridport Youth Raptors FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Longfleet Youth FC Cubs v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Branksome United FC v Lillput FC Giants Green
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Dorchester Town Youth Magpies v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Wimborne Town FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Blandford United Youth Beechwood Hawks v Sturminster Newton United
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dorchester Town Youth Stars v Dexter Sports Rovers
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Bridport Youth FC v Longfleet Youth Lions
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Broadstone FC v Canford Sports
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Verwood Town Vikings v Chickerell FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 4 Sturminster Marshall Youth FC Warriors v Shaftesbury Rockies FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 4 Merley Cobham Sports Youth Piper Colts v Rossmore Rockets
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 8 Blandford United Youth Wasps White v Dexter Sports FC CIC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 AFC Chesil Vipers v Portland United Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v Blandford United Youth Scorpions Pink
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 1 Sherborne Town FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 1 Simon Francis FC v Gillingham Town Youth FC Stags
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Corfe Mullen United Juniors v Wimborne Town FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Weymouth FC v Weymouth Cougars United
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Cubs v Weymouth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 3 Corfe Mullen United Juniors v Dexter Sports Youth
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 3 Weymouth Cougars v Verwood Town FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Dorchester Town Youth Panthers v Stalbridge FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Milborne St Andrew v Portland United Youth Sports
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Sturminster Newton United v Bridport Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Weymouth Cougars v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Dexter Sports Youth v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Wareham Rangers Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Longfleet Youth Lions v Wimborne Town FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Lilliput FC Giants Blue v Broadstone FC Colts
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Lilliput FC v Maiden Newton FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Broadstone FC v Lychett Matravers FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Weymouth Cougars v Harlequin & Weston
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Broadstone FC v Lilliput FC Giants Red
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Sherborne Town FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Beaminster FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Raptors v Donhead Sports FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Redlands Bandits v AFC Chesil Black Rats
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Gillingham Town Youth FC v Blandford United Twentysix 2
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Verwood Town Cobras v Lilliput FC Athletic
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Wimborne & Holt FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Redlands Rebels v Lytchett Matravers Rangers
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Poole Town FC Wessex Rovers v Corfe Mullen United Juniors
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Lions v Broadstone FC Colts
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Poole Town Wessex FC United v Redlands Bandits
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Dynamos v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Wimborne & Holt Colts
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Redlands Rebels v AFC Chesil Black Rats
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Portland United Youth FC v Bridport Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Weymouth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Blandford United Youth Scorpions Blue v Swanage & Herston FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Bridport Youth v Stalbridge FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Poole Town Wessex Rovers v Longfleet Youth Tigers
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Lilliput FC Wanderers v Weymouth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Bere Regis FC v Cranborne Youth United FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Lilliput Athletic AFC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Dexter Sports Lions
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Branksome United FC v Chickerell FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Witchampton FC
Sun 15 Dec 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Broadstone FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 AFC Chesil Raiders v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Sturminster Newton United v Dorchester Town Youth Swifts
Sat 04 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Redlands Bandits v Dorchester Town Youth Girls Magpies
Sat 04 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Gillingham Town Youth FC v Swanage & Herston FC
Sat 04 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Weymouth FC
Sat 04 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Gillingham Town Youth FC v Redlands Rebels
Sat 04 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Sherborne Town Ladies v Merley Cobham Sports Girls Youth
Sat 04 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Redlands FC Rebels
Sat 04 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Bridport Youth FC v Poole Town Youth Girls
Sat 04 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Blandford United Youth v Broadstone FC
Sat 04 Jan 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Bridport Youth Girls
Sat 04 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Dorchester Town Youth Girls v Poole Town FC Wessex Girls
Sat 04 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Wool & Winfrith v Redlands Rebels
Sat 04 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 04 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Poole Town Youth Girls v Bridport Youth Girls
Sat 04 Jan 11:00 am Under 9 Girls Pool 1 Broadstone FC v Redlands Bandits
Sat 04 Jan 11:00 am Under 11 Girls Pool 1 Broadstone FC v Corfe Mullen United Juniors Girls
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Wimborne & Holt FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Corfe Mullen United Juniors v Merley Cobham Sports FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Weymouth Cougars v Lychett Matravers FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Dexter Sports Panthers v Branksome United FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Poole Town FC Wessex Colts v Sturminster Newton United
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Longfleet Youth FC Cubs v Lillput FC Giants Green
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Dexter Sports Rovers
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Broadstone FC v Weymouth Cougars
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Broadstone FC v Wimborne Town FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Magpies v Longfleet Youth Cubs
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Chickerell FC v Verwood Town Vikings
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Lychett Matravers FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC v Bridport Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Magpies v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Cranborne Youth United FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Sturminster Newton United
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Redlands Bandits
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Harlequin & Weston
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 AFC Chesil Vipers v Blandford United Youth Scorpions Pink
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Corfe Castle FC v Redlands Bandits
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Dexter Sports FC CIC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Weymouth Cougars United v Lilliput FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Longfleet Youth Lions
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Maiden Newton FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Corfe Mullen United Juniors
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Lilliput FC Athletic
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Weymouth Cougars v Merley Cobham Sports Youth Flights
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dorchester Town Youth Stars v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Blandford United Youth Beechwood Hawks v Sturminster Newton United
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Lychett Matravers FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 AFC Poole v Redlands FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Broadstone FC Colts
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Lilliput FC Giants Blue v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Cranborne Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Blandford United Youth Wasps White
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Redlands Outlaws
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Wimborne Town FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Sherborne Town FC v Gillingham Town Youth FC Stags
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Lions v Longfleet Youth Cubs
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Weymouth FC v Simon Francis FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Redlands Rebels v Lilliput FC Giants Red
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Broadstone FC v Sherborne Town FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v Gillingham Town Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v Redlands Bandits
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Branksome United FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v AFC Chesil Raptors
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Broadstone FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v Sturminster Newton United
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Longfleet Youth Lions
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v Beaminster FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Bridport Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Weymouth FC v Lytchett Matravers Rangers
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Poole Town Wessex FC United v Boscombe Polonia
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Redlands Rebels
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Dorchester Town Youth Dynamos
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Wimborne Town FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Weymouth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Colts v Wimborne & Holt Colts
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Portland United Youth Sports v Milborne St Andrew
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Bridport Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Panthers v Hamworthy United
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dexter Sports Youth v Verwood Town FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Swanage & Herston FC v Stalbridge FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Blandford United Youth Scorpions Blue v Longfleet Youth Tigers
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Maiden Newton FC v Poole Town Wessex Rovers
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Wimborne & Holt FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Lychett Matravers Spitfires
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Branksome United FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Poole Town FC Wessex United
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Broadstone FC v Lilliput Athletic AFC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Sturminster Marshall Youth FC Warriors v Shaftesbury Rockies FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Longfleet Youth Lions v Merley Cobham Sports Youth Piper Colts
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Rossmore Rockets
Sat 11 Jan 10:00 am Under 9 Girls Pool 1 Weymouth FC v Broadstone FC
Sat 11 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 11 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Weymouth FC v Redlands Bandits
Sat 11 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Swanage & Herston FC
Sat 11 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Dorchester Town Youth Girls Raiders v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 11 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Sherborne Town Ladies v Gillingham Town Youth FC
Sat 11 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Redlands FC Rebels v Blandford United Youth
Sat 11 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Poole Town Youth Girls v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 11 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Poole Town FC Wessex Girls
Sat 11 Jan 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Lilliput FC
Sat 11 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Dorchester Town Youth Girls
Sat 11 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Bandits v Wool & Winfrith
Sat 11 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Corfe Mullen United Juniors Girls v Poole Town Youth Girls
Sat 11 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Weymouth FC v Broadstone FC
Sat 11 Jan 11:00 am Under 13 Girls Division 1 Broadstone FC v Bridport Youth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Chickerell FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Merley Cobham Sports Youth Piper Colts v Canford Sports
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Broadstone FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Sturminster Marshall Youth FC Warriors
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Weymouth Cougars v Verwood Town FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dexter Sports Youth v Bridport Youth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Stars v Corfe Mullen United Juniors
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Lychett Matravers FC v Merley Cobham Sports FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Sturminster Newton United v Longfleet Youth FC Cubs
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Lillput FC Giants Green v Dexter Sports Panthers
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Bridport Youth Raptors FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dexter Sports Rovers v Weymouth Cougars
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Lychett Matravers FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Dexter Sports Youth
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Gillingham Town Youth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Broadstone FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Broadstone FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Magpies v Chickerell FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Wimborne Town FC v Verwood Town Vikings
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v AFC Chesil Raiders
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Lilliput FC Wanderers
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Wareham Rangers Youth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Sturminster Newton United
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Redlands Bandits v Portland United Youth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v Corfe Castle FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Weymouth Cougars United
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Wareham Rangers Youth FC v Maiden Newton FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex Colts v Stalbridge FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Longfleet Youth Lions
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Redlands Rebels
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Weymouth Cougars Sports
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Wimborne Town FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Sturminster Marshall Youth FC v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Wareham Rangers Youth FC v AFC Poole
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Redlands FC v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex United v Lychett Matravers FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Broadstone FC Colts v Longfleet Youth Lions
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Wimborne Town FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Cranborne Youth FC v Lilliput FC Giants Blue
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Weymouth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Weymouth FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Longfleet Youth Lions
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Sherborne Town FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Simon Francis FC v Gillingham Town Youth FC Stags
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lilliput FC Giants Red v Weymouth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Sherborne Town FC v Redlands Rebels
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 AFC Chesil Black Rats v Broadstone FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Corfe Mullen United Juniors
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v Lychett Matravers Rangers
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Donhead Sports FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Longfleet Youth Lions
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Raptors v Blandford United Twentysix 2
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Verwood Town Cobras
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Gillingham Town Youth FC v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Portland United Youth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Blandford United Youth Scorpions Pink v Poole Town Wessex FC United
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne & Holt Colts v Weymouth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Panthers v Shaftesbury Rockies FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Dynamos v Shaftesbury Rockies FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Sturminster Newton United
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Portland United Youth Sports
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Milborne St Andrew v Wimborne Town FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Hamworthy United v Weymouth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Stalbridge FC v Blandford United Youth Scorpions Blue
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Poole Town Wessex Rovers v Bridport Youth
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Tigers v Maiden Newton FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Broadstone FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Branksome United FC v Stalbridge FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lilliput Athletic AFC v Dexter Sports Lions
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Redlands Rebels
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Rossmore Rockets v Longfleet Youth Lions
Sat 18 Jan 10:00 am Under 9 Girls Pool 1 Weymouth FC v Lilliput FC
Sat 18 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Dorchester Town Youth Girls Magpies
Sat 18 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Gillingham Town Youth FC v Weymouth FC
Sat 18 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Wool & Winfrith
Sat 18 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Sherborne Town Ladies v Dorchester Town Youth Girls Raiders
Sat 18 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Redlands Rebels
Sat 18 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Bridport Youth FC v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 18 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Blandford United Youth v Poole Town Youth Girls
Sat 18 Jan 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Redlands Bandits
Sat 18 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Poole Town FC Wessex Girls
Sat 18 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Wool & Winfrith v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 18 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Dorchester Town Youth Girls v Redlands Bandits
Sat 18 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Corfe Mullen United Juniors Girls
Sat 18 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Poole Town Youth Girls v Weymouth FC
Sat 18 Jan 11:00 am Under 13 Girls Division 1 Broadstone FC v Redlands FC Rebels
Sat 18 Jan 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Broadstone FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Branksome United FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Sturminster Marshall Youth FC Warriors v Merley Cobham Sports Youth Piper Colts
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Shaftesbury Rockies FC v Rossmore Rockets
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Canford Sports v Wool & Winfrith
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Lilliput Athletic AFC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Broadstone FC v Dexter Sports Lions
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Wimborne & Holt FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Weymouth Cougars
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Merley Cobham Sports FC v Dorchester Town Youth Stars
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Corfe Mullen United Juniors v Sturminster Newton United
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Verwood Town FC v Lychett Matravers FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Poole Town FC Wessex Colts v Lillput FC Giants Green
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Sturminster Newton United v Bridport Youth Raptors FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Longfleet Youth FC Cubs v Branksome United FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dexter Sports Rovers v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Broadstone FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC v Wimborne Town FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Weymouth Cougars v Lychett Matravers FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Chickerell FC v Bridport Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Dexter Sports Youth v Harlequin & Weston
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Verwood Town Vikings v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Broadstone FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v Cranborne Youth United FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Wool & Winfrith
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Redlands Bandits
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Longfleet Youth Cubs
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Portland United Youth FC v Blandford United Youth Scorpions Pink
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Harlequin & Weston
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 AFC Chesil Vipers v Boscombe Polonia
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Dexter Sports FC CIC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Maiden Newton FC v Lilliput FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Wareham Rangers Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Weymouth Cougars United v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Corfe Mullen United Juniors
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Broadstone FC Colts
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Lilliput FC Athletic
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Merley Cobham Sports Youth Flights
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 AFC Poole v Sturminster Newton United
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Lychett Matravers FC v Redlands FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Broadstone FC Colts v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Raiders v Wareham Rangers Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Longfleet Youth Lions v Cranborne Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Blandford United Youth Beechwood Hawks v Poole Town FC Wessex United
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Lilliput FC Giants Blue v Shaftesbury Rockies FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Blandford United Youth Wasps White
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Redlands Outlaws
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Lions v Weymouth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Shaftesbury Rockies FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Sherborne Town FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Simon Francis FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Weymouth FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lytchett Matravers Rangers v Lilliput FC Giants Red
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Redlands Rebels v Broadstone FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Gillingham Town Youth FC v Redlands Bandits
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v AFC Chesil Raptors
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Branksome United FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Sturminster Newton United
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v Beaminster FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v Lychett Matravers Rangers
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Bridport Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Corfe Castle FC v Poole Town Wessex FC United
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Colts v Weymouth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Wimborne & Holt Colts
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Bridport Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Dorchester Town Youth Dynamos
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Portland United Youth Sports v Corfe Mullen United Juniors
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Weymouth FC v Milborne St Andrew
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Bridport Youth FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Hamworthy United
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Swanage & Herston FC v Longfleet Youth Tigers
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Blandford United Youth Scorpions Blue v Poole Town Wessex Rovers
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Bridport Youth v Maiden Newton FC
Sat 25 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Wool & Winfrith
Sat 25 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Weymouth FC v Swanage & Herston FC
Sat 25 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Gillingham Town Youth FC v Redlands Bandits
Sat 25 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Dorchester Town Youth Girls Raiders v Gillingham Town Youth FC
Sat 25 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Redlands Rebels v Sherborne Town Ladies
Sat 25 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Redlands FC Rebels v Bridport Youth FC
Sat 25 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Poole Town Youth Girls v Broadstone FC
Sat 25 Jan 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Blandford United Youth
Sat 25 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 25 Jan 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Lilliput FC v Redlands Bandits
Sat 25 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Bandits v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 25 Jan 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Wool & Winfrith v Dorchester Town Youth Girls
Sat 25 Jan 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Weymouth FC v Bridport Youth Girls
Sat 25 Jan 11:00 am Under 9 Girls Pool 1 Broadstone FC v Wool & Winfrith
Sat 25 Jan 11:00 am Under 11 Girls Pool 1 Broadstone FC v Poole Town Youth Girls
Sat 25 Jan 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Weymouth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Sturminster Newton United v AFC Chesil Raiders
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Gillingham Town Youth FC Trojans v Longfleet Youth Cubs
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Stalbridge FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Redlands Rebels
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lilliput Athletic AFC v Chickerell FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Witchampton FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Branksome United FC v Broadstone FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Redlands Bandits v Shaftesbury Rockies FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Lychett Matravers Wanderers FC v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Redlands FC v Gillingham Town Youth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Raiders v Wareham Rangers Youth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 1 AFC Poole v Lychett Matravers FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 8 Harlequin & Weston v Redlands Outlaws
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Dexter Sports Panthers v Sturminster Newton United
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Wimborne Town FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Sturminster Marshall Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Branksome United FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 2 Poole Town FC Wessex United v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Bridport Youth Raptors FC v Longfleet Youth FC Cubs
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Broadstone FC v Bridport Youth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Lions v Chickerell FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 3 Canford Sports v Verwood Town Vikings
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 4 Merley Cobham Sports Youth Piper Colts v Sturminster Marshall Youth FC Warriors
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 14 Mixed Pool 4 Shaftesbury Rockies FC v Wool & Winfrith
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 1 Simon Francis FC v Sherborne Town FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Longfleet Youth Lions
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v Portland United Youth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Blandford United Youth Scorpions Pink v Corfe Castle FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Redlands Bandits v AFC Chesil Vipers
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Sturminster Marshall Youth FC v Weymouth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Corfe Mullen United Juniors v Hamworthy United
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Cubs v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 3 Weymouth Cougars v Corfe Mullen United Juniors
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 16 Mixed Pool 3 Dexter Sports Youth v Merley Cobham Sports FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Milborne St Andrew v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Stalbridge FC v Bridport Youth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 2 Portland United Youth Sports v Sturminster Newton United
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Dorchester Town Youth Magpies v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Lions v Dexter Sports Youth
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Merley Cobham Sports Youth Flights v Dorchester Town Youth Stars
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Sturminster Marshall Youth FC v Weymouth Cougars
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Broadstone FC v Lilliput FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Maiden Newton FC v Harlequin & Weston
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 4 Lychett Matravers FC v Weymouth Cougars
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Cranborne Youth FC v Wimborne Town FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Broadstone FC Colts
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Longfleet Youth Lions
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Wimborne & Holt Colts
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Dynamos v Weymouth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Verwood Town Cobras
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Lilliput FC Athletic v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Sherborne Town FC v Weymouth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 AFC Chesil Black Rats v Redlands Rebels
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Broadstone FC v Lytchett Matravers Rangers
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Lions v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Corfe Mullen United Juniors v Branksome United FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Raptors v Gillingham Town Youth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v Donhead Sports FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Blandford United Twentysix 2
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Portland United Youth FC v Redlands Rebels
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 AFC Chesil Black Rats v Wimborne Town FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Bere Regis FC v Lilliput FC Wanderers
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Weymouth FC v Wool & Winfrith
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Poole Town Wessex Rovers v Swanage & Herston FC
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Tigers v Bridport Youth
Sun 26 Jan 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Maiden Newton FC v Stalbridge FC
Sat 01 Feb 10:00 am Under 9 Girls Pool 1 Weymouth FC v Bridport Youth Girls
Sat 01 Feb 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Weymouth FC v Corfe Mullen United Juniors Girls
Sat 01 Feb 10:30 am Under 11 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Broadstone FC
Sat 01 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Weymouth FC v Dorchester Town Youth Girls Magpies
Sat 01 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Gillingham Town Youth FC v Wool & Winfrith
Sat 01 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Redlands Bandits v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 01 Feb 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Redlands Rebels v Dorchester Town Youth Girls Raiders
Sat 01 Feb 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Gillingham Town Youth FC v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 01 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Poole Town Youth Girls v Redlands FC Rebels
Sat 01 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Bridport Youth FC v Blandford United Youth
Sat 01 Feb 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Redlands Bandits
Sat 01 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Poole Town FC Wessex Girls
Sat 01 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Bandits v Redlands Rebels
Sat 01 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Dorchester Town Youth Girls v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 01 Feb 11:00 am Under 13 Girls Division 1 Broadstone FC v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 01 Feb 11:00 am Under 9 Girls Pool 1 Broadstone FC v Lilliput FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Merley Cobham Sports Youth Piper Colts v Shaftesbury Rockies FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Longfleet Youth Lions
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Sturminster Marshall Youth FC Warriors v Canford Sports
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Lilliput Athletic AFC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Dexter Sports Lions
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Broadstone FC v Redlands Rebels
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Verwood Town FC v Bridport Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dexter Sports Youth v Corfe Mullen United Juniors
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Sturminster Newton United v Merley Cobham Sports FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Lychett Matravers FC v Dorchester Town Youth Stars
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Longfleet Youth FC Cubs v Dexter Sports Panthers
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Sturminster Newton United v Branksome United FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Bridport Youth Raptors FC v Lillput FC Giants Green
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Weymouth Cougars
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Wimborne Town FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Verwood Town Vikings
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 3 Broadstone FC v Dexter Sports Youth
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Magpies v Gillingham Town Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Chickerell FC v Broadstone FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Redlands Outlaws
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Wareham Rangers Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Lilliput FC Wanderers
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Sturminster Newton United
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Redlands Bandits
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Redlands Bandits v Blandford United Youth Scorpions Pink
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Portland United Youth FC v Corfe Castle FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Maiden Newton FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Lilliput FC v Stalbridge FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Wareham Rangers Youth FC v Longfleet Youth Lions
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Weymouth Cougars Sports
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Wimborne Town FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Sturminster Marshall Youth FC v Merley Cobham Sports Youth Flights
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Dorchester Town Youth Stars
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Wareham Rangers Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Redlands FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex United v AFC Poole
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Lychett Matravers FC v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Longfleet Youth Lions v Shaftesbury Rockies FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Broadstone FC Colts v Cranborne Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Lilliput FC Giants Blue
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Bere Regis FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Weymouth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Weymouth FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Wimborne & Holt Colts
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Longfleet Youth Lions
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Sherborne Town FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Gillingham Town Youth FC Stags
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Simon Francis FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Dorchester Town Youth Dynamos
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lytchett Matravers Rangers v Sherborne Town FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lilliput FC Giants Red v AFC Chesil Black Rats
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Weymouth FC v Redlands Rebels
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Verwood Town Cobras
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Portland United Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Broadstone FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Redlands Bandits v AFC Chesil Raptors
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v Sturminster Newton United
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 AFC Chesil Vipers v Poole Town Wessex FC United
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v Beaminster FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Lychett Matravers Rangers
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v Donhead Sports FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Sturminster Newton United
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Panthers v Portland United Youth Sports
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Wimborne Town FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Weymouth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Hamworthy United v Milborne St Andrew
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Longfleet Youth Lions
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Blandford United Youth Scorpions Blue v Maiden Newton FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Stalbridge FC v Poole Town Wessex Rovers
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Swanage & Herston FC v Bridport Youth
Sat 08 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Weymouth FC
Sat 08 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Redlands Bandits
Sat 08 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Gillingham Town Youth FC
Sat 08 Feb 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Dorchester Town Youth Girls Raiders v Merley Cobham Sports Girls Youth
Sat 08 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Redlands FC Rebels v Bridport Youth FC
Sat 08 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Blandford United Youth
Sat 08 Feb 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Redlands Rebels v Gillingham Town Youth FC
Sat 08 Feb 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Lilliput FC
Sat 08 Feb 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Broadstone FC
Sat 08 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Redlands Bandits
Sat 08 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Dorchester Town Youth Girls
Sat 08 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Wool & Winfrith
Sat 08 Feb 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Redlands Bandits
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Tigers v Stalbridge FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Bridport Youth v Blandford United Youth Scorpions Blue
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Wimborne & Holt FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lilliput Athletic AFC v Stalbridge FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Lychett Matravers Spitfires
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Verwood Town Vikings v Chickerell FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Corfe Mullen United Juniors v Weymouth Cougars
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Gillingham Town Youth FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Stars v Sturminster Newton United
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Dexter Sports Panthers v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Lychett Matravers FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Lillput FC Giants Green v Sturminster Newton United
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Branksome United FC v Bridport Youth Raptors FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Merley Cobham Sports Youth Flights v Dexter Sports Rovers
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Dexter Sports FC CIC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Cranborne Youth United FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Wool & Winfrith
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Longfleet Youth Cubs
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Corfe Castle FC v AFC Chesil Vipers
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Harlequin & Weston
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v Redlands Bandits
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Raiders v Lychett Matravers FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Redlands FC v AFC Poole
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Wareham Rangers Youth FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Lilliput FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Branksome United FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Maiden Newton FC v Weymouth Cougars United
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Chickerell FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex Colts v Wareham Rangers Youth FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Witchampton FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Broadstone FC Colts
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Redlands Rebels
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Lilliput FC Athletic
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dorchester Town Youth Stars v Weymouth Cougars
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Wimborne Town FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Lilliput FC Giants Blue v Longfleet Youth Lions
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Cranborne Youth FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Blandford United Youth Wasps White
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Shaftesbury Rockies FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 1 Weymouth FC v Wimborne & Holt Colts
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Wimborne Town FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Sherborne Town FC v Weymouth FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Lions v Simon Francis FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 AFC Chesil Black Rats v Lytchett Matravers Rangers
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Broadstone FC v Weymouth FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Sherborne Town FC v Lilliput FC Giants Red
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Poole Town Wessex FC United v Portland United Youth FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Branksome United FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Bridport Youth FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Shaftesbury Rockies FC v Canford Sports
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Gillingham Town Youth FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v Blandford United Twentysix 2
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Raptors v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Merley Cobham Sports Youth Piper Colts v Longfleet Youth Lions
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Rossmore Rockets v Wool & Winfrith
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Weymouth FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Portland United Youth Sports v Shaftesbury Rockies FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Milborne St Andrew v Bridport Youth FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Hamworthy United
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Maiden Newton FC v Swanage & Herston FC
Sat 15 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Gillingham Town Youth FC v Dorchester Town Youth Girls Magpies
Sat 15 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Redlands Bandits v Wool & Winfrith
Sat 15 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Swanage & Herston FC
Sat 15 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Wool & Winfrith v Poole Town FC Wessex Girls
Sat 15 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Bandits v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 15 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Redlands Rebels
Sun 16 Feb 10:00 am Under 14 Mixed Division 3 Canford Sports v Rossmore Rockets
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Swanage & Herston FC v Blandford United Youth Scorpions Blue
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Stalbridge FC v Bridport Youth
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Tigers v Poole Town Wessex Rovers
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 AFC Chesil Black Rats v Sherborne Town FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Longfleet Youth FC Cubs v Sturminster Newton United
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC v Chickerell FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Verwood Town FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Weymouth Cougars v Merley Cobham Sports FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dexter Sports Youth v Dorchester Town Youth Stars
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Verwood Town Vikings v Wimborne Town FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Lychett Matravers FC v Sturminster Newton United
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Bridport Youth Raptors FC v Dexter Sports Panthers
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Dexter Sports Rovers v Dorchester Town Youth Stars
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Poole Town FC Wessex Colts v Longfleet Youth FC Cubs
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 4 Lillput FC Giants Green v Branksome United FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Wareham Rangers Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Portland United Youth FC v AFC Chesil Vipers
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex United v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Sturminster Newton United
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Blandford United Youth Scorpions Pink v Boscombe Polonia
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Redlands Bandits
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Longfleet Youth Cubs
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 AFC Poole v Lychett Matravers FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Blandford United Youth Beechwood Hawks v Redlands FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Weymouth Cougars United v Stalbridge FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Branksome United FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Longfleet Youth Lions
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Lilliput Athletic AFC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Lilliput FC v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Dexter Sports Lions
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Wareham Rangers Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Redlands Rebels
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Broadstone FC v Chickerell FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Wimborne Town FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 6 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Weymouth Cougars
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v AFC Chesil Raptors
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Longfleet Youth Lions
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Broadstone FC Colts v Lilliput FC Giants Blue
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Shaftesbury Rockies FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Bere Regis FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Redlands Outlaws
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lytchett Matravers Rangers v Redlands Rebels
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Sherborne Town FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Weymouth FC v Gillingham Town Youth FC Stags
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Simon Francis FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 2 Lilliput FC Giants Red v Broadstone FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Redlands Bandits v Poole Town Wessex FC United
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Longfleet Youth Lions v Sturminster Marshall Youth FC Warriors
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Verwood Town Cobras
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Portland United Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Sturminster Newton United
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Gillingham Town Youth FC v Beaminster FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Corfe Mullen United Juniors v Lychett Matravers Rangers
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Portland United Youth Sports
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Wimborne Town FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Panthers v Weymouth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Broadstone FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Milborne St Andrew
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Bridport Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Hamworthy United v Bridport Youth FC
Sat 22 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Redlands Bandits
Sat 22 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Gillingham Town Youth FC
Sat 22 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Weymouth FC v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 22 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Dorchester Town Youth Girls
Sat 22 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Wool & Winfrith v Redlands Rebels
Sat 22 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Longfleet Youth FC Lionesses
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Wimborne & Holt FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Chickerell FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Sturminster Newton United v Dexter Sports Youth
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Stars v Weymouth Cougars
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Corfe Mullen United Juniors v Bridport Youth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Dexter Sports FC CIC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Weymouth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Shaftesbury Rockies FC v Weymouth Cougars United
Sun 23 Feb 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Weymouth FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Lychett Matravers FC v Wareham Rangers Youth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Hamworthy United v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Cranborne Youth United FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Raiders v Blandford United Youth Beechwood Hawks
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Wool & Winfrith
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Stalbridge FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Lychett Matravers Spitfires
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lilliput Athletic AFC v Branksome United FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Witchampton FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Broadstone FC
Sun 23 Feb 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Dexter Sports Youth v Wareham Rangers Youth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Cubs v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Corfe Mullen United Juniors
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Broadstone FC Colts
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Redlands Rebels
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Weymouth Cougars Sports
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Shaftesbury Rockies FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Wimborne Town FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Weymouth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Sherborne Town FC v Longfleet Youth Lions
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v Poole Town Wessex FC United
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Poole Town Wessex Rovers v Maiden Newton FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Branksome United FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Longfleet Youth Lions v Rossmore Rockets
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Merley Cobham Sports Youth Piper Colts v Sturminster Marshall Youth FC Warriors
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v Gillingham Town Youth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v Redlands Bandits
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v AFC Chesil Raptors
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Blandford United Twentysix 2
Sat 29 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Wool & Winfrith
Sat 29 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Redlands Bandits v Weymouth FC
Sat 29 Feb 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Swanage & Herston FC
Sat 29 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Dorchester Town Youth Girls v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 29 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Wool & Winfrith v Redlands Bandits
Sat 29 Feb 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Poole Town FC Wessex Girls
Sun 01 Mar 10:00 am Under 14 Mixed Division 3 Canford Sports v Merley Cobham Sports Youth Piper Colts
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Milborne St Andrew v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Weymouth FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Sturminster Newton United
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Portland United Youth Sports v Hamworthy United
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Wimborne & Holt FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Bridport Youth FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Merley Cobham Sports FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Verwood Town FC v Dorchester Town Youth Stars
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Weymouth Cougars v Sturminster Newton United
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dexter Sports Youth v Lychett Matravers FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 5 Boscombe Polonia v AFC Chesil Vipers
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Dexter Sports FC CIC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Redlands Outlaws
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 AFC Poole v Wareham Rangers Youth FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Lychett Matravers FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 14 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Raiders v Sturminster Newton United
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v AFC Chesil Black Rats
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Wareham Rangers Youth FC v Lilliput FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex Colts v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Weymouth Cougars United
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Maiden Newton FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Sturminster Marshall Youth FC v Poole Town FC Wessex United
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Branksome United FC v Dexter Sports Lions
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lychett Matravers Spitfires v Redlands Rebels
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Chickerell FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Broadstone FC v Witchampton FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Wimborne Town FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Lilliput FC Athletic
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v AFC Chesil Black Rats
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Lions v Gillingham Town Youth FC Stags
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Shaftesbury Rockies FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Simon Francis FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 11 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Tigers v Swanage & Herston FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 14 Mixed Division 3 Sturminster Marshall Youth FC Warriors v Wool & Winfrith
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Raptors v Beaminster FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Lychett Matravers Rangers
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Gillingham Town Youth FC v Donhead Sports FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v Blandford United Twentysix 2
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Bridport Youth FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Corfe Mullen United Juniors
Sat 07 Mar 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Dorchester Town Youth Girls Magpies v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 07 Mar 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Weymouth FC v Gillingham Town Youth FC
Sat 07 Mar 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Swanage & Herston FC
Sat 07 Mar 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Wool & Winfrith v Weymouth FC
Sat 07 Mar 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Lilliput FC v Redlands Bandits
Sat 07 Mar 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 07 Mar 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Wool & Winfrith
Sat 07 Mar 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Bandits v Dorchester Town Youth Girls
Sat 07 Mar 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Bridport Youth Girls
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 14 Mixed Division 2 Broadstone FC v Bridport Youth FC
Sun 08 Mar 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Wimborne Town FC v Weymouth FC
Sun 08 Mar 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Weymouth Cougars United v Hamworthy United
Sun 08 Mar 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 1 Sturminster Marshall Youth FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Stalbridge FC
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Lychett Matravers Spitfires
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Branksome United FC
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lilliput Athletic AFC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 08 Mar 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Longfleet Youth Lions v Gillingham Town Youth FC Galaticos
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Broadstone FC
Sun 08 Mar 2:00 pm League Cup Under 15 Mixed Pool 3 Wareham Rangers Youth FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Gillingham Town Youth FC Stags v Sherborne Town FC
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Lions v Wimborne Town FC
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Lychett Matravers Rangers v Beaminster FC
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v Corfe Mullen United Juniors
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Gillingham Town Youth FC
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v Redlands Bandits
Sun 08 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Dorchester Town Youth Panthers
Sat 14 Mar 10:00 am Under 9 Girls Pool 1 Weymouth FC v Redlands Bandits
Sat 14 Mar 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Wool & Winfrith v Dorchester Town Youth Girls Magpies
Sat 14 Mar 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Weymouth FC
Sat 14 Mar 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Gillingham Town Youth FC v Redlands Bandits
Sat 14 Mar 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Bridport Youth Girls v Wool & Winfrith
Sat 14 Mar 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 14 Mar 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Longfleet Youth FC Lionesses v Redlands Bandits
Sat 14 Mar 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Dorchester Town Youth Girls v Wool & Winfrith
Sat 14 Mar 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Broadstone FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Donhead Sports FC v AFC Chesil Raptors
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v Sturminster Newton United
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Portland United Youth Sports v Wimborne Town FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Sturminster Newton United v Weymouth FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Shaftesbury Rockies FC v Milborne St Andrew
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Panthers v Bridport Youth FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Hamworthy United
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Maiden Newton FC v Stalbridge FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Weymouth Cougars United v Poole Town FC Wessex Colts
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Gillingham Town Youth FC Galaticos v Wareham Rangers Youth FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Lilliput FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Witchampton FC v Lychett Matravers Spitfires
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Chickerell FC v Branksome United FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Lilliput Athletic AFC v Poole Town FC Wessex United
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v Corfe Mullen United Juniors
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v Gillingham Town Youth FC
Sun 15 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Redlands Bandits
Sat 21 Mar 10:30 am Under 11 Girls Pool 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Redlands Rebels
Sat 21 Mar 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Lilliput FC v Bridport Youth Girls
Sat 21 Mar 11:00 am Under 9 Girls Pool 1 Broadstone FC v Weymouth FC
Sat 21 Mar 12:00 pm Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Wool & Winfrith
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Wimborne & Holt FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Cranborne Youth United FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Wool & Winfrith
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Redlands Bandits
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Harlequin & Weston
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex Colts v Longfleet Youth Lions
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Corfe Mullen United Juniors
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Broadstone FC Colts
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Lilliput FC Athletic
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Blandford United Youth Wasps White
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Shaftesbury Rockies FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Simon Francis FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Weymouth FC v Longfleet Youth Lions
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Dorchester Town Youth Panthers v Gillingham Town Youth FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 1 Longfleet Youth Cubs v Sherborne Town FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Beaminster FC v Donhead Sports FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Branksome United FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Bridport Youth FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Portland United Youth Sports v Dorchester Town Youth Panthers
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Stalbridge FC v Branksome United FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Poole Town FC Wessex United v Chickerell FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Dexter Sports Lions v Broadstone FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Lychett Matravers FC v Verwood Town FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 16 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Stars v Merley Cobham Sports FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 2 Redlands Rebels v Sturminster Marshall Youth FC
Sat 28 Mar 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Merley Cobham Sports Youth Girls v Swanage & Herston FC
Sat 28 Mar 10:30 am Under 9 Girls Pool 1 Redlands Bandits v Wool & Winfrith
Sat 28 Mar 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Merley Cobham Sports Youth Girls v Longfleet Youth FC Lionesses
Sat 28 Mar 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Bandits v Dorchester Town Youth Girls
Sun 29 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 29 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Dexter Sports FC CIC
Sun 29 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 AFC Chesil Black Rats v Beaminster FC
Sun 29 Mar 2:00 pm Under 15 Mixed Division 1 Bridport Youth FC v Sturminster Newton United
Sun 29 Mar 2:00 pm Under 13 Mixed Division 3 Blandford United Twentysix 2 v Donhead Sports FC
Sat 11 Apr 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Swanage & Herston FC v Gillingham Town Youth FC
Sat 11 Apr 10:30 am Under 13 Girls Division 2 Weymouth FC v Merley Cobham Sports Youth Girls
Sat 11 Apr 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Poole Town FC Wessex Girls v Dorchester Town Youth Girls
Sat 11 Apr 10:30 am Under 15 Girls Division 1 Redlands Rebels v Wool & Winfrith