League Cup Under 12 Mixed

All Under 12 Mixed

Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Wareham Rangers Youth FC
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v AFC Chesil Raiders
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Lilliput FC Wanderers
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Sturminster Newton United
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Weymouth Cougars Sports
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Wimborne Town FC
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Bere Regis FC
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Weymouth FC
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Verwood Town Cobras
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Portland United Youth FC
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Broadstone FC
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 13 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Longfleet Youth Lions
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Wimborne & Holt FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Cranborne Youth United FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v Wool & Winfrith
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v AFC Chesil Raiders
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Longfleet Youth Cubs
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Harlequin & Weston
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Dexter Sports FC CIC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Broadstone FC Colts
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Redlands Rebels
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Lilliput FC Athletic
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Blandford United Youth Wasps White
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Branksome United FC
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 20 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Bridport Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Lilliput FC Wanderers
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Wareham Rangers Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Sturminster Newton United
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Redlands Bandits
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Weymouth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Wimborne Town FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Bere Regis FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Verwood Town Cobras
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Broadstone FC
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Longfleet Youth Lions
Sun 27 Oct 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Portland United Youth FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Wimborne & Holt FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Cranborne Youth United FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Wool & Winfrith
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v AFC Chesil Raiders
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v Lilliput FC Wanderers
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Harlequin & Weston
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Corfe Mullen United Juniors
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Broadstone FC Colts
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Redlands Rebels
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Weymouth Cougars Sports
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Blandford United Youth Wasps White
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Weymouth FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Branksome United FC
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 10 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Longfleet Youth Lions
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Wareham Rangers Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Sturminster Newton United
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Redlands Bandits
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Bere Regis FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Wimborne Town FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Lilliput FC Athletic
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Redlands Outlaws
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Portland United Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Broadstone FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Bridport Youth FC
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Verwood Town Cobras
Sun 17 Nov 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Wareham Rangers Youth FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Blandford United Youth Wasps Blue v Redlands Bandits
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 8 Redlands Outlaws v Blandford United Youth Wasps White
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Wimborne & Holt FC v Verwood Town Cobras
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Raiders v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Broadstone FC Colts v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Branksome United FC v Longfleet Youth Lions
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Bridport Youth FC v Redlands Rebels
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Wimborne Town FC v Portland United Youth FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 4 Sturminster Marshall Youth FC v Weymouth Cougars Sports
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 4 Lychett Matravers Rangers FC v Broadstone FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Cranborne Youth United FC v Lilliput FC Wanderers
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Wool & Winfrith v Bere Regis FC
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Dorchester Town Youth Swifts v AFC Chesil Raiders
Sun 24 Nov 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Longfleet Youth Cubs v Sturminster Newton United
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Cranborne Youth United FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Wool & Winfrith
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v AFC Chesil Raiders
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Lilliput FC Wanderers
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Wareham Rangers Youth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Blandford United Youth Wasps White
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Broadstone FC Colts
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Redlands Rebels
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Weymouth Cougars Sports
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Weymouth FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Bere Regis FC
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Longfleet Youth Lions
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Verwood Town Cobras
Sun 01 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Branksome United FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Wool & Winfrith
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v AFC Chesil Raiders
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Wareham Rangers Youth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Lilliput FC Wanderers
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Broadstone FC Colts
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Redlands Rebels
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Weymouth Cougars Sports
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Shaftesbury Rockies FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Bere Regis FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Weymouth FC
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v AFC Chesil Black Rats
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Longfleet Youth Lions
Sun 08 Dec 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Portland United Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Shaftesbury Rockies FC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Redlands Bandits v Wareham Rangers Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 8 Blandford United Youth Wasps White v Dexter Sports FC CIC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Verwood Town Cobras v Lilliput FC Athletic
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Wimborne & Holt FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Poole Town FC Wessex Rovers v Corfe Mullen United Juniors
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Lions v Broadstone FC Colts
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Redlands Rebels v AFC Chesil Black Rats
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Portland United Youth FC v Bridport Youth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Lilliput FC Wanderers v Weymouth FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Bere Regis FC v Cranborne Youth United FC
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 AFC Chesil Raiders v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 15 Dec 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Sturminster Newton United v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Wimborne & Holt FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Cranborne Youth United FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Sturminster Newton United
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Redlands Bandits
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v Longfleet Youth Cubs
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Harlequin & Weston
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Dexter Sports FC CIC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Corfe Mullen United Juniors
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Lilliput FC Athletic
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Blandford United Youth Wasps White
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Redlands Outlaws
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Branksome United FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Broadstone FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Longfleet Youth Lions
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Bridport Youth FC
Sun 05 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Wimborne & Holt FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v AFC Chesil Raiders
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Lilliput FC Wanderers
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Wareham Rangers Youth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Sturminster Newton United
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Redlands Rebels
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Weymouth Cougars Sports
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Wimborne Town FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Weymouth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Longfleet Youth Lions
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Verwood Town Cobras
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Portland United Youth FC
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 12 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Broadstone FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Wimborne & Holt FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v Cranborne Youth United FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Wool & Winfrith
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Redlands Bandits
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Longfleet Youth Cubs
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Harlequin & Weston
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Dexter Sports FC CIC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Corfe Mullen United Juniors
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Broadstone FC Colts
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Lilliput FC Athletic
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Blandford United Youth Wasps White
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Shaftesbury Rockies FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Redlands Outlaws
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Branksome United FC
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 19 Jan 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Bridport Youth FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Sturminster Newton United v AFC Chesil Raiders
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 6 Gillingham Town Youth FC Trojans v Longfleet Youth Cubs
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Redlands Bandits v Shaftesbury Rockies FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 7 Lychett Matravers Wanderers FC v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 8 Harlequin & Weston v Redlands Outlaws
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Dorchester Town Youth Magpies v Verwood Town Cobras
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 1 Lilliput FC Athletic v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Longfleet Youth Lions v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 2 Corfe Mullen United Juniors v Branksome United FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 Portland United Youth FC v Redlands Rebels
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 3 AFC Chesil Black Rats v Wimborne Town FC
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Bere Regis FC v Lilliput FC Wanderers
Sun 26 Jan 2:00 pm League Cup Under 12 Mixed Pool 5 Weymouth FC v Wool & Winfrith
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dexter Sports FC CIC v Redlands Outlaws
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Wareham Rangers Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Lilliput FC Wanderers
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Sturminster Newton United
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Redlands Bandits
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Weymouth Cougars Sports
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Wimborne Town FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Bere Regis FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Weymouth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Verwood Town Cobras
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Portland United Youth FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Broadstone FC
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Longfleet Youth Lions
Sun 02 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Wimborne & Holt FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Dexter Sports FC CIC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Cranborne Youth United FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Wool & Winfrith
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wareham Rangers Youth FC v AFC Chesil Raiders
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Longfleet Youth Cubs
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Harlequin & Weston
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Corfe Mullen United Juniors
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Broadstone FC Colts
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Redlands Rebels
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Lilliput FC Athletic
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Blandford United Youth Wasps White
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Shaftesbury Rockies FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Branksome United FC
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Dorchester Town Youth Raiders
Sun 09 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Bridport Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Wareham Rangers Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Blandford United Youth Wasps Blue
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Wool & Winfrith v Sturminster Newton United
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Cranborne Youth United FC v Redlands Bandits
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Harlequin & Weston v Longfleet Youth Cubs
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Poole Town FC Wessex Rovers
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Wimborne Town FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Corfe Mullen United Juniors v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Bere Regis FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Shaftesbury Rockies FC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Redlands Outlaws
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Verwood Town Cobras
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Portland United Youth FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Broadstone FC
Sun 16 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Wimborne & Holt FC v Bridport Youth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 AFC Chesil Black Rats v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Wimborne & Holt FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Dexter Sports FC CIC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Dorchester Town Youth Swifts
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Gillingham Town Youth FC Trojans v Weymouth FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Longfleet Youth Cubs v Cranborne Youth United FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Redlands Bandits v Wool & Winfrith
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Lilliput FC Athletic v Corfe Mullen United Juniors
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Dorchester Town Youth Magpies v Broadstone FC Colts
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Sturminster Marshall Youth FC v Redlands Rebels
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Weymouth Cougars Sports
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Redlands Outlaws v Shaftesbury Rockies FC
Sun 23 Feb 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Bridport Youth FC v Branksome United FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Branksome United FC v Wimborne & Holt FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Blandford United Youth Wasps White v Dexter Sports FC CIC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Bere Regis FC v Gillingham Town Youth FC Trojans
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Lychett Matravers Wanderers FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Redlands Outlaws
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v AFC Chesil Black Rats
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Wimborne Town FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Sturminster Marshall Youth FC
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Broadstone FC Colts v Lilliput FC Athletic
Sun 01 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Lychett Matravers Rangers FC v Bridport Youth FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Dorchester Town Youth Raiders v Lychett Matravers Rangers FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Broadstone FC v Wimborne & Holt FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Lilliput FC Wanderers v Cranborne Youth United FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 AFC Chesil Raiders v Wool & Winfrith
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Blandford United Youth Wasps Blue v Redlands Bandits
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 3 Sturminster Newton United v Harlequin & Weston
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Weymouth Cougars Sports v Corfe Mullen United Juniors
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Redlands Rebels v Broadstone FC Colts
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Poole Town FC Wessex Rovers v Lilliput FC Athletic
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Weymouth FC v Blandford United Youth Wasps White
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Dorchester Town Youth Swifts v Shaftesbury Rockies FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Longfleet Youth Lions v Branksome United FC
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Portland United Youth FC v AFC Chesil Black Rats
Sun 22 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 2 Verwood Town Cobras v Bridport Youth FC
Sun 29 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 1 Wimborne Town FC v Dorchester Town Youth Magpies
Sun 29 Mar 2:00 pm Under 12 Mixed Division 4 Lychett Matravers Wanderers FC v Dexter Sports FC CIC